Разлика помеѓу преработките на „Поле (Холцминден)“

Додадени 32 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија
с (Ehrlich91 ја премести страницата Поле (Германија) на Поле (Холцминден))
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија)
 
{{другизначења|Поле (појаснување)}}
{{Инфокутија Место во Германија
{{Infobox German location
|name = Поле
|image_coa = Wappen Polle.png