Хале (Холцминден): Разлика помеѓу преработките

Додадени 32 бајти ,  пред 2 години
с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија)
{{другиместа3|Хале (појаснување)}}
{{Инфокутија Место во Германија
{{Infobox German location
|name = Хале
|image_coa = Wappen Halle (bei Bodenwerder).png