Рем-Фледе-Барген: Разлика помеѓу преработките

Додадени 32 бајти ,  пред 1 година
с
Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија)
{{Инфокутија Место во Германија
{{Infobox German location
|image_photo =
|Wappen = Rehm-Flehde-Bargen-Dithm.Wappen.png
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Дитмаршен]]
 
{{Градови во Дитмаршен (округ)}}
{{Шлезвиг-Холштајн-гео-никулец}}
 
[[Категорија:Дитмаршен]]