Хоенварте: Разлика помеѓу преработките

Додадени 32 бајти ,  пред 2 години
с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија
с (Форматна исправка, replaced: ) е општина → ) — општина)
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија)
{{Инфокутија Место во Германија
{{Infobox German location
|image_photo =
|Wappen =