Разлика помеѓу преработките на „Видерштет“

Додадени 33 бајти ,  пред 7 месеци
с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German location → Инфокутија Место во Германија)
{{Инфокутија Место во Германија
{{Infobox German location
|Art = Градски дел
|Town = [[Арнштајн (Саксонија-Анхалт)|Арнштајн]]
 
{{Нормативна контрола}}
 
[[Категорија:Села во Саксонија-Анхалт]]
[[Категорија:Мансфелд-Зидхарц]]