Категорија:Географија на Белград: Разлика помеѓу преработките

с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{Commons category| → {{рв|
(Создадена страница со: {{Commons category|Geography of Belgrade}} Категорија:Белград Категорија:Географија по град|Белгр...)
 
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{Commons category| → {{рв|)
 
{{Commons categoryрв|Geography of Belgrade}}
 
[[Категорија:Белград]]