Expo Tel Aviv: Разлика помеѓу преработките

Одземени 12 бајти ,  пред 3 години
с
→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{commons|Category: → {{рв|
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Shaimosmos ја премести страницата Тел Авив Конвенција центар на Expo Tel Aviv)
с (→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{commons|Category: → {{рв|)
 
== Надворешни врски ==
{{commonsрв|Category:Israel Trade Fairs & Convention Center}}
* [http://www.fairs.co.il/en/ Тел Авив Конвенција центар]