Разлика помеѓу преработките на „Харисбург (Пенсилванија)“

с
→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{commons|Category: → {{рв|
с (Јазична исправка, replaced: km² → км<sup>2</sup> (2) using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{commons|Category: → {{рв|)
 
==Надворешни врски==
{{commonsрв|Category:Harrisburg, Pennsylvania}}
[http://www.harrisburgpa.gov Официјалниот веб портал на градот]