Хелена (Монтана): Разлика помеѓу преработките

Одземени 12 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{commons|Category: → {{рв|
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: лоцирана → сместена using AWB)
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{commons|Category: → {{рв|)
{{САД-гео-никулец}}
 
{{commonsрв|Category:Хелена}}
 
{{Нормативна контрола}}