Разлика помеѓу преработките на „Џуд Ло“

Одземени 12 бајти ,  пред 9 месеци
с
→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{Commons|Category: → {{рв|
с (→‎top: clean up, replaced: The Daily Telegraph → The Daily Telegraph using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{Commons|Category: → {{рв|)
 
== Надворешни врски ==
{{Commonsрв|Category:Jude Law}}
* {{Imdb|0000179}}
* [http://ftvdb.bfi.org.uk/sift/individual/236081?view=credit Филмографија на Џад Ло]