Разлика помеѓу преработките на „Асалско Езеро“

Одземени 12 бајти ,  пред 6 месеци
с
→‎Галерија: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{Commons|Category: → {{рв|
с (→‎top: Форматна исправка, replaced: ) е → ) —)
с (→‎Галерија: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{Commons|Category: → {{рв|)
</gallery>
 
{{Commonsрв|Category:Lake Assal|Асалско езеро}}
 
[[Категорија:Езера во Џибути]]