Разлика помеѓу преработките на „Гари Мејдин“

Одземени 3 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Стилска исправка, replaced: ) е → ) —
с
с (→‎top: Стилска исправка, replaced: ) е → ) —)
}}
 
'''Гери Ли Мејдин''' (роден на 24 Август, 1990 година) е [[Англија | англиски]] [[фудбалер]], [[Напад (фудбал)|напаѓач]] на [[ФК Кардиф Сити | Кардиф Сити]].
 
==Надворешни врски==