Оберхаузен: Разлика помеѓу преработките

Додадени 32 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German Location → Инфокутија Место во Германија
с (→‎Географски и демографски податоци: Јазична исправка, replaced: km² → км<sup>2</sup> (2) using AWB)
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German Location → Инфокутија Место во Германија)
{{Инфокутија Место во Германија
{{Infobox German Location
|Name = Оберхаузен
|German_name =