Разлика помеѓу преработките на „Гинтерсберге“

Додадени 32 бајти ,  пред 3 месеци
с
→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German Location → Инфокутија Место во Германија
с (→‎Музеи: Правописна исправка, replaced: Реформацијата → реформацијата)
с (→‎top: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: Infobox German Location → Инфокутија Место во Германија)
{{Инфокутија Место во Германија
{{Infobox German Location
|Art = Дел
|Town = [[Харцгероде]]