Разлика помеѓу преработките на „Луј Арагон“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 месеци
с
→‎top: Замена со тековен назив на предлошка, replaced: Infobox writer → Инфокутија Писател (2)
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија using AWB)
с (→‎top: Замена со тековен назив на предлошка, replaced: Infobox writer → Инфокутија Писател (2))
{{InfoboxИнфокутија writerПисател <!-- for more information see [[:Template:InfoboxИнфокутија writerПисател/doc]] -->
| name = Луј Арагон
| image = Portrait Aragon.jpg