Разлика помеѓу преработките на „Роберт Грин“

Додадени 42 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Замена со тековен назив на предлошка, replaced: Infobox writer → Инфокутија Писател (2)
Ознака: Изворно уредување 2017
с (→‎top: Замена со тековен назив на предлошка, replaced: Infobox writer → Инфокутија Писател (2))
{{InfoboxИнфокутија writerПисател <!-- for more information see [[:Template:InfoboxИнфокутија writerПисател/doc]] -->
|image = Robert Greene B&W.jpg|250px |
|name = Роберт Грин