Разлика помеѓу преработките на „Млади и неуморни“

Додадени 2 бајти ,  пред 2 месеци
с
→‎Сегашни глумци: Јазична исправка, replaced: Адриан → Адријан
с (Јазична исправка, replaced: Актер → Глумец using AWB)
с (→‎Сегашни глумци: Јазична исправка, replaced: Адриан → Адријан)
 
| [[Ниа Пиплес]] || [[Карен Тејлор]] || 2007-
|-
| [[Ајал Родел]] || [[АдрианАдријан Корбел]] || 2006-
|-
| [[Грег Рикарт]] || [[Кевин Фишер]] || 2003-