Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Одземање на администраторски статус/Boyan“

 
==== Образложение ====
Овде нема образложение. Освен тоа не знам зошто се брза со ова среде лето кога луѓето се по одмори?! [[User:Wikimk|Wikimk]] <small>([[User talk:Wikimk|разговор]])</small> 13:24, 7 јули 2020 (CEST)
 
====Основни податоци====