Разлика помеѓу преработките на „Јани Макрадули“

Одземени 18 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
с (Замена со тековна предлошка, replaced: цитирана мрежна страница → наведена мрежна страница using AWB)
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
|death_date =
|death_place =
|nationality = [[МакедонциВласи|МакедонецВлав]]
|party = [[СДСМ]]
|spouse =
Анонимен корисник