Категорија:Родени на 6 октомври: Разлика помеѓу преработките

с
iwiki
с (Нова страница: __HIDDENCAT__ {{Види исто така статија родени на|октомври}} Категорија:Родени во октомври)
 
с (iwiki)
__HIDDENCAT__
{{Види исто така статија родени на|октомври}}
 
[[Категорија:Родени во октомври]]
 
[[ru:Категория:Родившиеся 6 октября]]
3.159

уредувања