Категорија:Починати на 28 мај: Разлика помеѓу преработките

с
iwiki
с (Нова страница: __HIDDENCAT__ {{Види исто така статија починати на|мај}} Категорија:Починати во мај по датум)
 
с (iwiki)
__HIDDENCAT__
{{Види исто така статија починати на|мај}}
 
[[Категорија:Починати во мај по датум]]
 
[[ru:Категория:Умершие 28 мая]]
3.159

уредувања