Категорија:Починати на 18 август: Разлика помеѓу преработките

с
iwiki
сНема опис на уредувањето
с (iwiki)
__HIDDENCAT__
{{Види исто така статија починати на|август}}
 
[[Категорија:Починати во август]]
 
[[ru:Категория:Умершие 18 августа]]
3.159

уредувања