Разлика помеѓу преработките на „Општина Кратово“

Нема измена во големината ,  пред 8 месеци
с
→‎top: Исправно име на предлошка, replaced: Инфокутија Општини во Македонија → Инфокутија Општина во Македонија
с (→‎Самоуправа и политика: Исправно име на предлошка, replaced: {{legend| → {{легенда| (2))
с (→‎top: Исправно име на предлошка, replaced: Инфокутија Општини во Македонија → Инфокутија Општина во Македонија)
{{Инфокутија ОпштиниОпштина во Македонија|
| име=Кратово
| седиште=Град Кратово