Категорија:Списоци на списоци: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Категорија:Листи на листи на Категорија:Списоци на списоци без да остави пренасочување: (преку [[:bg:У:К...)
сНема опис на уредувањето
 
Оваа [[Википедија:Категорија|категорија]] содржи страници кои наведуваат листисписоци. Тука обично спаѓаат статии насловени како „Листи„Списоци на...“
 
[[Категорија:Списоци|*Листи]]