Разлика помеѓу преработките на „Лепенец“

Додадени 16 бајти ,  пред 1 месец
с
→‎top: Замена со тековно име на предлошка, replaced: Infobox River → Инфокутија Река
с (→‎top: Форматна исправка, replaced: м³ → м<sup>3</sup>)
с (→‎top: Замена со тековно име на предлошка, replaced: Infobox River → Инфокутија Река)
 
{{InfoboxИнфокутија RiverРека | river_name = Лепенец
| image_name = Лепенец кај Бардовци.jpg
| caption = Реката Лепенец кај селото [[Бардовци]]