Тирана (округ): Разлика помеѓу преработките

Додадени 60 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место (2)
с (Јазична исправка, replaced: km² → км<sup>2</sup> using AWB)
с (→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место (2))
{{Инфокутија Населено место
{{Infobox settlement
<!-- See Template:InfoboxИнфокутија settlementНаселено место for additional fields and descriptions -->
| name = Округ Тирана
| native_name = Rrethi i Tiranës