Сент Џон (Барбадос): Разлика помеѓу преработките

Додадени 30 бајти ,  пред 2 години
с
→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место
(додавање инфокутија)
с (→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место)
 
{{Инфокутија Населено место
{{Infobox settlement
| name = Сент Џон
| type = [[Административна поделба на Барбадос|Парохија]]