Разлика помеѓу преработките на „Рибница (Молдавија)“

с
→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
с (→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место)
{{Инфокутија Населено место
{{Infobox settlement
| official_name = Рибница<br>Rîbnița
| nickname =