Нге Ан: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 1 година
с
Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место
с (Bot: Migrating 29 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q36587 (translate me))
с (Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место)
{{Инфокутија Населено место
{{Infobox settlement
|name = Нге Ан
|native_name = <small>''Tỉnh Nghệ An''</small>
== Надворешни врски ==
* [http://www.nghean.gov.vn/ Службен портал] {{vi}} {{en}}
 
 
{{Виетнам}}