Разлика помеѓу преработките на „Нануманга“

Додадени 60 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место (2)
с (Робот: Автоматизирана замена на текст (-[[Category: +[[Категорија:))
с (→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место (2))
{{Инфокутија Населено место
{{Infobox settlement
<!-- See Template:InfoboxИнфокутија settlementНаселено место for additional fields and descriptions -->
| name = Нануманга
| native_name = Nanumanga