Разлика помеѓу преработките на „Малабо“

Додадени 30 бајти ,  пред 6 месеци
с
→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место
с (Додадена категорија)
с (→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место)
 
{{Инфокутија Населено место
{{Infobox settlement
|official_name = Малабо<br />Malabo
|nickname =