Разлика помеѓу преработките на „Лика“

Додадени 60 бајти ,  пред 6 месеци
с
→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место (2)
с (→‎top: Превод, replaced: Central European Time → средноевропско време, Central European Summer Time → средноевропско летно време)
с (→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место (2))
{{Инфокутија Населено место
{{Infobox settlement
<!-- See Template:InfoboxИнфокутија settlementНаселено место for additional fields and descriptions -->
| name =
| native_name =