Бијељина: Разлика помеѓу преработките

Додадени 30 бајти ,  пред 2 години
с
→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место
с (Замена со македонска предлошка, replaced: commonscat → Ризница-врска)
с (→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место)
{{InfoboxИнфокутија settlementНаселено место <!--more fields are available for this Infobox--See Template:Infobox Settlement-->
|settlement_type =
|coordinates_region =BA