Разлика помеѓу преработките на „Дили“

Додадени 30 бајти ,  пред 10 месеци
с
→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место
с (Замена со македонска предлошка, replaced: commonscat → Ризница-врска)
с (→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место)
{{Инфокутија Населено место
{{Infobox settlement
| official_name = Дили
| other_name =