Разлика помеѓу преработките на „Арнем“

Додадени 60 бајти ,  пред 8 месеци
с
→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место (2)
с (→‎top: clean up, replaced: trans_title = → title= (2) using AWB)
с (→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox settlement → Инфокутија Населено место (2))
{{никулец}}
{{about|the Dutch city and municipality}}
{{Инфокутија Населено место
{{Infobox settlement
<!-- See Template:InfoboxИнфокутија settlementНаселено место for additional fields and descriptions -->
<!-- Name and transliteration -->
| name = Арнем