Разлика помеѓу преработките на „Навалперал де Тормес“

с
→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox City → Инфокутија Населено место
с (→‎top: Превод, replaced: Central European Time → средноевропско време, Central European Summer Time → средноевропско летно време)
с (→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox City → Инфокутија Населено место)
{{Инфокутија Населено место |
{{Infobox City |
official_name = Навалперал де Тормес|
nickname = |