Разлика помеѓу преработките на „Бергондо“

Додадени 36 бајти ,  пред 1 месец
с
→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox City → Инфокутија Населено место
с (→‎top: Превод, replaced: Местоположба на → Местоположба во рамките на Галиција (2))
с (→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox City → Инфокутија Населено место)
{{Без извори|датум=август 2010}}
{{Инфокутија Населено место |
{{Infobox City |
official_name = Concello de Bergondo |
nickname = |