Разлика помеѓу преработките на „Брчко (округ)“

Додадени 36 бајти ,  пред 10 месеци
с
→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox City → Инфокутија Населено место
с (→‎top: Замена со правилна инфокутија, replaced: Infobox City → Инфокутија Населено место)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
:''За други значења видете ја [[Брчко|страницата за појаснување]].''
{{Инфокутија Населено место
{{Infobox City
|official_name = Округ Брчко
|other_name =