Разлика помеѓу преработките на „Бергондо“

Додаден 101 бајт ,  пред 1 месец
с
→‎top: Превод, replaced: Местоположба на → Местоположба во рамките на Галиција (2)
с (→‎top: Превод, replaced: Location of → Местоположба на (2))
с (→‎top: Превод, replaced: Местоположба на → Местоположба во рамките на Галиција (2))
image_flag =|
image_seal = Bergondo.svg|
image_map = Местоположба во рамките на [[Галиција (Шпанија)|Галиција]] Bergondo.png|
map_caption = Местоположба наво '''Bergondo'''рамките withinна [[GaliciaГалиција (SpainШпанија)|GaliciaГалиција]] |
subdivision_type = Парохии|
subdivision_name = |