Разлика помеѓу преработките на „Северна Холандија“

Додадени 40 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Превод, replaced: Central European Time → средноевропско време, Central European Summer Time → средноевропско летно време
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: Локација на → Местоположба на)
с (→‎top: Превод, replaced: Central European Time → средноевропско време, Central European Summer Time → средноевропско летно време)
|blank2_name =  - Per capita
|blank2_info = €51,000/ [[USD]] 60,000<ref>XE.com average EUR/ USD ex. rate in 2015</ref>
| timezone1 = [[Centralсредноевропско European Timeвреме|CET]]
| utc_offset1 = +1
| timezone1_DST = [[Centralсредноевропско Europeanлетно Summer Timeвреме|CEST]]
| utc_offset1_DST = +2
| postal_code_type =