Разлика помеѓу преработките на „Бергондо“

Нема измена во големината ,  пред 1 месец
с
→‎top: Правописна исправка, replaced: Parroquias → Парохии
с (→‎top: Правописна исправка, replaced: во Шпанија во покраината → во покраината)
с (→‎top: Правописна исправка, replaced: Parroquias → Парохии)
image_map = Location of Bergondo.png|
map_caption = Location of '''Bergondo''' within [[Galicia (Spain)|Galicia]] |
subdivision_type = [[Parroquia]]sПарохии|
subdivision_name = |
leader_title = [[Градоначалник]] |