Разлика помеѓу преработките на „Нојндорф кај Лобенштајн“

с
Форматна исправка, replaced: ) е општина → ) — општина
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (Форматна исправка, replaced: ) е општина → ) — општина)
}}
 
'''Нојндорф кај Лобенштајн''' ({{lang-de|Neundorf bei Lobenstein}}) е општина во округот [[Зале-Орла]], во [[Тирингија]], [[Германија]].
 
== Наводи ==
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Зале-Орла]]
 
{{Градови во Зале-Орла (округ)}}
{{ЗалеОрла-никулец}}
 
[[Категорија:Зале-Орла]]