Разлика помеѓу преработките на „Лахлан Мортон“

Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
Јазична исправка, replaced: = Друмски → = друмски, = Возач → = возач
Ознака: Изворно уредување 2017
с (Јазична исправка, replaced: = Друмски → = друмски, = Возач → = возач)
| weight = 62 кг
| currentteam = {{ct|EFD}}
| discipline = Друмскидрумски велосипедизам
| role = Возачвозач
| ridertype = Специјалист за искачување
| amateuryears = 2010<br/>2011<br/><br/>2012
 
{{Возачи во ЕФ Едукејшн Фирст}}
 
{{Австралија-велосипедист-никулец}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Мортон, Лахлан}}
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Австралиски велосипедисти]]
 
{{Австралија-велосипедист-никулец}}