Разлика помеѓу преработките на „Јаша Зитерлин“

Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
Јазична исправка, replaced: = Друмски → = друмски, = Возач → = возач
Ознака: Изворно уредување 2017
с (Јазична исправка, replaced: = Друмски → = друмски, = Возач → = возач)
| weight = 72 кг
| currentteam = {{ct|MOV}}
| discipline = Друмскидрумски велосипедист
| role = Возачвозач
| ridertype =
| amateuryears = 2004–2009<br />2010
 
{{Возачи во Мовистар}}
 
{{Германија-велосипедист-никулец}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Зитерлин, Јаша}}
[[Категорија:Германски велосипедисти]]
[[Категорија:Германски прваци во велосипедизам]]
 
{{Германија-велосипедист-никулец}}