Разлика помеѓу преработките на „2003“

Нема измена во големината ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Форматна исправка, replaced: календарот за таа година → Календарот за таа година
с (Стилска исправка, replaced: 5509 п.н.е. → 5509 г. п.н.е., 543 п.н.е. → 543 г. п.н.е., . година се протега → година се протега, . година од → годин)
с (→‎Надворешни врски: Форматна исправка, replaced: календарот за таа година → Календарот за таа година)
== Надворешни врски ==
{{рвр|2003}}
* [[Редовна година, која започнува во среда|календаротКалендарот за таа година]]
 
[[Категорија:21 век|2003]]