Знаме на Ватикан: Разлика помеѓу преработките

с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: en:Flag of Vatican City)
с (Бот Додава: be-x-old:Сьцяг Ватыкану)
[[Категорија:Национални симболи на Ватикан]]
 
[[be-x-old:Сьцяг Ватыкану]]
[[bg:Национално знаме на Ватикан]]
[[bpy:ভ্যাটিকান সিটির ফিরালহান]]
24.401

уредување