Грб на Франција: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 2 години
с
→‎Видете уште и: Замена со македонска предлошка, replaced: Commonscat → Ризница-врска
с (→‎top: Правописна исправка, replaced: кој што → којшто using AWB)
с (→‎Видете уште и: Замена со македонска предлошка, replaced: Commonscat → Ризница-врска)
 
 
{{Европа по тема|Грб на}}
{{CommonscatРизница-врска|Coats of arms of France}}
 
[[Категорија:Национални симболи на Франција]]