Анаполис (Мериленд): Разлика помеѓу преработките

с
→‎Надворешни врски: Замена со македонска предлошка, replaced: Commonscat → Ризница-врска
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Јазична исправка, replaced: km² → км<sup>2</sup> (2) using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Замена со македонска предлошка, replaced: Commonscat → Ризница-врска)
== Надворешни врски ==
[http://www.annapolis.gov Официјален веб портал на градот]
{{CommonscatРизница-врска|Annapolis, Maryland}}
 
{{Нормативна контрола}}