Разлика помеѓу преработките на „Бихаќ“

Додадени 14 бајти ,  пред 3 месеци
с
Замена со македонска предлошка, replaced: commonscat → Ризница-врска
(+ слика)
с (Замена со македонска предлошка, replaced: commonscat → Ризница-врска)
|'''style="background: bgcolor="#C2B280" | '''1991.'''
|'''style="background: bgcolor="#C2B280" | '''1981.'''
|'''style="background: bgcolor="#C2B280" | '''1971.'''
 
|-
 
== Надворешни врски ==
{{commonscatРизница-врска|Bihać}}
* [http://www.bihac.org/ Официјална презентација на градот]