Разлика помеѓу преработките на „Portishead“

Додадени 16 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Замена со македонска предлошка, replaced: commonscat → Ризница-врска
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (→‎Надворешни врски: Замена со македонска предлошка, replaced: commonscat → Ризница-врска)
* [http://www.portishead.co.uk Официјална веб страница]
* [http://www.pheadweb.com/ Неофицијална Portishead веб страница]
{{commonscatРизница-врска|Portishead}}
 
{{Нормативна контрола}}
 
[[Категорија:Алтернативни музички група]]
[[Категорија:Англиски музички групи]]